V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 stycznia 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 stycznia 2018r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – O Trzeźwość Narodu.

2/ Jutro wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy. Poświęcenie wody i chleba.

3/ Spotkanie formacyjne rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii świętej w przyszłą niedzielę 11 lutego po Mszy św. o godz. 11.30.

4/ Światowy Dzień Chorego – 11 lutego. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 8.00 zostanie udzielony sakrament namaszczenia tym chorym, którzy tego sobie życzą i racja duszpasterska za tym przemawia.

5/ W przyszłą niedzielę 11 lutego zbiórka ofiar na AWSD w Białymstoku.

6/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Genowefa Malinowska /pogrzeb we wtorek 6 II/. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.