V NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO15 maja 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO15 maja 2022r.

1/ Dziś ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby AWSD w Białymstoku.
2/ Dziękuję za ofiary złożone na konto i w minioną niedzielę na tacę na potrzeby parafii.
3/ Zapraszam młodzież i dzieci uzdolnione muzycznie do zaangażowania się w scholę parafialną, a chętnych chłopców do służby ministranckiej.
4/ Trwa miesiąc związany z pięknym nabożeństwem majowym. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00, w soboty o 17.30, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 8.00. Zachęcam również do podtrzymywania pięknych tradycji i śpiewu litanii Loretańskiej przy figurach i przydrożnych krzyżach poza świątynią.
5/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Kazimierz Prażych. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.