V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 marca 2018 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 marca 2018 r.

1/ Dziś kończymy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Bóg zapłać ks.Piotrowi Łapińskiemu SDS za Słowo Boże.

2/ Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii dziś, o godz. 15.00. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia w kościele.

3/ Dzisiaj przypada Dzień Imienin ks. Abpa Seniora Edwarda Ozorowskiego. Polecajmy Dostojnego Solenizanta w naszych modlitwach.

4/ Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP – jutro 19 marca.

5/ Spowiedź i Komunia św. wielkanocna osób chorych i starszych w parafii 23 marca (piątek), od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie tych osób.

6/ Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Procesja z palmami rozpocznie się przed kościołem, przy Krzyżu Misyjnym o godz.11.30.

7/ Gorzkie Żale w Niedzielę Palmową o godz. 17.30.

8/ Zapraszamy osoby chętne do sprzątania kościoła w poniedziałek, po Niedzieli Palmowej.

9/ Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

10/ Zapraszamy młodych do wspólnego przeżycia XXXIII Światowego Dnia Młodzieży, który odbędzie się w sobotę, 24 marca br., w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku. Obchody rozpoczną się o godz. 14:00, a w programie przewidziane są: koncert ewangelizacyjny, świadectwa, modlitwy oraz festiwal palm wielkanocnych. Spotkanie zwieńczy Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Obchody poprzedzi gra miejska, która rozpocznie się o godz. 10:00. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży Betania ddm.archibial.pl. http://www.ddm.archibial.pl/