Uroczystości Odpustowe 20 – 21 sierpnia 2022

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – Uroczystości Odpustowe 20 – 21 sierpnia 2022

Uroczystości Odpustowe
20-21 sierpnia (sobota – niedziela)

1. 20 sierpnia – (sobota) o godz. 19:30 – Akatyst ku czci Bogarodzicy

2. 21 sierpnia – (niedziela) Uroczystość NMP Królowej Rodzin:

• Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30

12:00 pod przewodnictwem Jego Ekscelencji ks. Bpa Henryka Ciereszko oraz o godz. 18:00

Nie będzie Mszy św. o godz. 14:00 i 19:30.

Intencja Mszy św. z godz. 19:30 zostanie odprawiona o godz. 18:00.

Homilie odpustowe wygłosi o. Teofil Niewiński – aktualnie posługujący w Magdali w Ziemi Świętej.

W tym dniu zapraszamy serdecznie do świętowania 25-lecia naszej parafii. Od 25 lat Mamy serce jest z nami. Chcemy podobnie jak na weselu w Kanie Galilejskiej wspólnie cieszyć się obecnością i wstawiennictwem Maryi pośród nas.

• W godz. 13:30 – 17:00

odbędzie się nasz parafialny „Piknik u Mamy”.

Zapraszamy do skorzystania z domowej gastronomii (bigos, kiełbaska z grilla, babka ziemniaczana, pizza, smalczyk, podpiwek, ciasto, lody itp.).

Dla najmłodszych będą przygotowane dmuchańce, stoiska artystyczne, gry i zabawy animacyjne. Jak na prawdziwy piknik przystało warto zabrać ze sobą koc.

W trakcie pikniku zabawa fantowa na rzecz budowy naszej świątyni – każdy los weźmie udział w losowaniu fantów głównych (min. kursy językowe, przegląd auta, wymiana opon, biżuteria, hulajnoga elektryczna itp.).

Możliwość nabycia parafialnych gadżetów i pamiątek.

• W godz. 19:00 – 21:30

Potańcówka „Mamy serce” z zespołem „Ale Gramy”.

Z racji na powyższe wydarzenia w dniu odpustu zamknięty będzie parking na terenie placu kościelnego. Bardzo prosimy o zrozumienie i parkowanie aut na parkingu od strony ulicy Heweliusza.

Plakat odpust 2022