UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 23 maja 2021 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 23 maja 2021 r.

1/ Dzisiaj za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny.
2/ Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00 i 19.00.
3/ Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – 27 maja. Prosimy o modlitwę w intencji świętości kapłanów.
4/ W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
5/ W Uroczystość Bożego Ciała prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy trasą tradycyjną – ul. św. Krzysztofa, ul. Lodowa, ul. Końcowa i ul. Zawady.
6/ Msza św. w int. dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii świętej zostanie odprawiona w Boże Ciało, o godz. 10.00. Prosimy, aby dzieci w tygodniu korzystały z sakramentu pokuty przed godz. 18.00 i 19.00
7/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
8/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga Laskowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.