UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 20 maja 2018 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 20 maja 2018 r.

1/ Dziśw naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii świętej . Msza św. podczas której dzieci przyjmą Jezusa w Eucharystii o godz. 11.30.

2/ Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W dniu dzisiejszym za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”, a także z racji na Pierwszą Komunię św. można zyskać odpust zupełny.

3/ Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00.

4/ Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za sprzątnięcie w dniu wczorajszym kościoła i za skoszenie trawy i porządkowanie terenu wokół świątyni.

5/ Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.

6/ Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana -24 maja

7/ Dzień Matki – 26 maja. Zapraszamy na nabożeństwo majowe podczas którego polecać będziemy Bogu wszystkie mamy.

8/ W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przypominamy, że kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.