Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopad 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopad 2020

Cytat tygodnia:
Świat jest taki, jakimi są ludzie, a jeśli ja jestem człowiekiem, to moja świętość oddziałuje na świętość świata. I odwrotnie. Światłość, która jest schowana pod korcem, powoduje ciemność i zgorszenie wokoło.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopad 2020

• W dobie nasilenia pandemii, zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa Metropolity Białostockiego, bardzo zachęcamy aby przyjmować Komunie Świętą na rękę. W naszym kościele kapłan najbliżej zakrystii będzie najpierw udzielał Komunii Świętej na rękę, a potem do ust.
  • Jutro, 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o 7:00 rano i wieczorem o 18:00
    Cały listopad odmawiamy w naszym kościele różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach, o 17:25