Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020 r.
  • Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Nasza wspólnota parafialna przeżywa doroczny odpust.
  • Dzisiaj i jutro porządek Mszy św. jest następujący : 7.30, 9.30, 11.30, 13.00,  o 15.00 nieszpory i Msza św. składkowa, oraz wieczorna Msza św. o godz. 18.00
  • We wtorek  3 listopada  Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7.00, 9.30 (za zmarłych na cmentarzu) i 18.00.
  • Stolica Apostolska rozszerzyła możliwość uzyskania odpustu zupełnego na cały listopad za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i modlitwę za zmarłych. Do tej pory można było to uczynić tylko w dniach od 1 do 8 listopada. W tym roku możemy wybrać dowolne 8 dni listopada, nawiedzić cmentarz, pomodlić się za zmarłych, być w stanie łaski uświęcającej i pomodlić się w intencjach Ojca Świętego.
  • Różaniec wypominkowy będzie odmawiany w kościele od 2 do 5 listopada o godz. 17.00. Odbędzie się również transmisja tych nabożeństw przez parafialny kanał YouTube.
  • W dalszym ciągu przyjmujemy  w zakrystii na wypominki.
  • W tym tygodniu wypada :

Pierwszy  czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

Pierwszy  piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. o godz. 7.00 i godz. 18.00.

Pierwsza  sobotę miesiąca,  nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP  po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.

• Młodzież przygotowującą się w tym roku do sakramentu bierzmowania  informujemy, że decyzją ks. biskupa  odwołujemy sakrament bierzmowania zaplanowany 7 i 8 listopada. Nowy  termin podamy w późniejszym czasie.
  • – Przed kościołem do nabycia nowy  numer „Dróg Miłosierdzia” i kalendarz seminaryjny na przyszły rok.

Artykuł Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.