UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 7 czerwca 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 7 czerwca 2020r.

1/ Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
2/ Spotkanie rodziców oraz kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII, dziś po Mszy św. o godz. 11.30
3/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
4/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła w środę przed Bożym Ciałem.
5/ Uroczystość Bożego Ciała – 11 czerwca. Msza w. o godz. 800 i 10.00. Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. O przygotowanie i dekorację ołtarzy wokół kościoła prosimy:
I Ołtarz – mieszkańców Osowicz i Sielachowskich
II Ołtarz – mieszkańców ul. Lodowej
III Ołtarz – mieszkańców ul. Końcowej
IV Ołtarz – mieszkańców ul. Zawady
Prosimy, aby samochody w Uroczystość Bożego Ciała pozostawić na działce obok, a parking przy kościele posłuży za trasę procesji
6/ Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonków, młodzież i osoby dorosłe do czynnego udziału w Białej Procesji.
7/ W piątek po Bożym Ciele udzielam dyspensy od pokarmów mięsnych mieszkańcom parafii i gościom przebywającym na terenie parafii.
8/ W oktawie Uroczystości Bożego Ciała Nieszpory Eucharystyczne bez procesji po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę Nieszpory o godz. 17.30.