UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25 grudnia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25 grudnia 2016r.

1/ Dziś Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. w kościele o godz. 10.00 i 11.30.

2/ W Oktawie Uroczystości obchodzi się święto:

• św. Szczepana – 26 XII (Msze św. na drugi dzień świąt o 8.00; 10.00 i 11.30;
  • św. Jana Apostoła i Ewangelisty – 27 XII W tym dniu odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wina.
  • Zakończenie Roku Kalendarzowego – 31 XII. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00

3/ Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 1 I. Nowy Rok.

4/ Dziękuję ks. Rafałowi, mężczyznom z naszej parafii i młodzieży za przygotowanie żłóbka.

5/ Niewiastom, które w piątek sprzątały kościół. Bóg zapłać.

6/ Dziękuję LSO, scholi „Viktoria”, Krystianowi za posługę w zakrystii, Michałowi za uświetnienie i grę na skrzypcach i pani Marcie zaśpiew podczas Liturgii.

7/ Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy przekazali 1% podatku dochodowego na nasze stowarzyszenie „ Kieruj się dobrem”. Za zebraną kwotę zostały zakupione materiały na wykończenie pomieszczeń na plebanii, które posłużą za miejsce spotkań dla grup parafialnych.

8/ Odwiedziny duszpasterskie tzw. Kolędę rozpoczniemy 9 stycznia od ul. Zawady

9/ Życzę, aby każdy w tych dniach spotkał obiecanego Mesjasza.