Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2015

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2015

Cytat tygodnia:
Aby budować Królestwo Chrystusowe, nie trzeba się oglądać wokół, trzeba zaczynać od razu od siebie, od swego serca.
[sł. Boży kard. Stefan Wyszyński]

XXXIV Niedziela Zwykła
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
22 listopad  2015

Do 28 listopada, czyli do soboty włącznie, o 17:30 różaniec z wypominkami, prowadzony przez koła różańcowe naszej parafii.

Przyszła  niedziela, 29 listopada to I Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na mszę już do górnego kościoła. Adwent to czas przygotowania na kolejne Boże Narodzenie. Roraty w naszym kościele będą w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano. Zapraszamy dzieci i dorosłych z lampionami lub świecami. Dla dzieci są przygotowane plansze i obrazki do wklejania.

Także w przyszłą niedzielę, z okazji nowego roku liturgicznego, na każdej mszy świętej dokonamy odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Wiąże się to z nadchodzącym  w przyszłym roku Jubileuszem 1050 – lecia  Chrztu Polski.