Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2020 r.

Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2020 r.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na parafialne remonty. Taca wyniosła 3 457 zł. Również dziękujemy za wszelkie indywidualne ofiary na parafialne konto.
  • W niedzielę 29 listopada rozpoczynamy Adwent, będący czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W I niedzielę Adwentu na Mszy św. o godz. 7.30 poświęcone zostaną opłatki na stół  wigilijny. Będą one do nabycia po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej i administracji cmentarza  w godzinach otwarcia. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony będzie na pokrycie kosztów wykonania chrzcielnicy do naszego kościoła.
  • Od następnej niedzieli w zakrystii do nabycia będą świece Caritas na stół wigilijny, a przy bocznym ołtarzu Jezusa Miłosiernego będzie ustawiony kosz, do którego będzie można przynosić słodycze, z których będą robione paczki świąteczne dla dzieci niepełnosprawnych i torby samarytanki dla ubogich rodzin.
  • W okresie Adwentu będą odprawiane w naszym kościele Roraty w każdą środę i sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 6.15, w piątek o godz. 18.00.
  • Rekolekcje adwentowe  w naszym kościele odbędą się 13, 14 i 15   grudnia.
  • W sobotę  zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 za wstawiennictwem św. Charbela. Jest to Msza św. składkowa; intencje można zapisywać w zakrystii, jak i kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Jak co miesiąc  błogosławieństwo relikwiami św. Charbela i modlitwa o uzdrowienie.
  • Przed kościołem do nabycia nowy parafialny kalendarz na 2021 rok za dobrowolną ofiarę. Dochód przeznaczony na figurę św. Rocha, która zostanie ustawiona przy głównym wejściu na cmentarz.

Artykuł Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.