Szkolenie Katechetów

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Szkolenie Katechetów

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” przygotowało pakiet edukacyjny „Wierzyć, działać i zwyciężać jak Prymas Tysiąclecia”, poprzez który chce dotrzeć razem z katechetami do młodego pokolenia. Swoim błogosławieństwem inicjatywę tę objął Arcybiskup Józef Guzdek, Metropolita Białostocki (pismo Arcybiskupa zostało opublikowane w broszurze, którą każdy katecheta otrzyma bezpłatnie po szkoleniu wraz z materiałami źródłowymi, filmowymi oraz scenariuszami do przeprowadzenia zajęć, które przybliżą młodzieży dziedzictwo Wielkiego Polaka).

Szkolenia na terenie Archidiecezji Białostockiej odbędą się w dwóch terminach (do wyboru):
-5 maja 2022 (czwartek), godz. 14.15 – Msza św. w białostockiej katedrze; godz. 15.00 – szkolenie w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A w Białymstoku;
-6 maja 2022 (piątek), godz. 9.15 – Msza św. w białostockiej katedrze; godz. 10.00 – szkolenie w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A w Białymstoku.

UWAGA! Szkolenie to traktujemy jako OBOWIĄZKOWE w ramach stałej formacji katechetów. Zgłoszenia należy wysłać mailowo do 27 kwietnia 2022 roku na adres: justyna.strychalska@civitaschristiana.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu, nazwę szkoły oraz wybrany termin szkolenia (5 czy 6 maja).

Do pobrania: pismo do katechetów oraz pismo do dyrektorów szkół z prośbą o zwolnienie Państwa na szkolenie.