Święto Ofiarowania Pańskiego 2 luty 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Święto Ofiarowania Pańskiego 2 luty 2020

Cytat tygodnia:
Prawdziwą ofiarą jest każde działanie prowadzące do zjednoczenia w świętej wspólnocie z Bogiem, a zatem skierowane ku dobru, którego osiągnięcie zapewnia nam prawdziwe szczęście.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Święto Ofiarowania Pańskiego 2 luty 2020

• 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Boskiej Gromnicznej. Na każdej mszy poświęcenie świec. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Taca z tego dnia jest przeznaczona na zakony klauzurowe.
  • 2 lutego na mszy świętej o 10:00, poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • 2 lutego, po mszy świętej o 12:00, zapraszamy na krótki koncert pastorałek w wykonaniu zespołu „Srebrne nutki” z Kleosina.