Studium Życia Rodzinnego

Informacja pobrana z parafiachk.bialystok.pl – Studium Życia Rodzinnego

Duszpasterstwo Rodzin zaprasza parafian do udziału w wykładach otwartych nowej edycji Studium Życia Rodzinnego. Cykl wykładów oparty jest o moduły zajęć:

• Akademickie Katechezy przedmałżeńskie z jednym z 3 obowiązujących spotkań w poradni rodzinnej, potwierdzone zaświadczeniem koniecznym do zawarcia sakramentu małżeństwa – pierwsze spotkanie katechez już 09.10.17
  • Zajęcia warsztatowe dla małżonków i rodziców o tematyce budowania dobrej relacji małżeńskiej i skutecznego wychowania.
  • Kurs rozpoznawania płodności dla chcących zostać instruktorem bądź użytkownikiem metod Naturalnego Rozpoznawania Płodności.
  • Warsztaty pracy z rodziną, dla osób pragnących podjąć pracę w parafialnych poradniach rodzinnych oraz uczestniczyć w prowadzeniu katechez przedmałżeńskich.

Informacje o terminach zajęć oraz szczegółowy program dostępne na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin www.rodzinabialystok.pl, na plakatach i ulotkach.