Informacja pobrana z mbcz.archidiecezja.net – Spotkanie Rodziny Radia Maryja oraz Środowisk Misyjnych „Pełni Ducha i posłani”+ film z uroczystości.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ślub i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku

29 października w naszej świątyni na zaproszenie naszego proboszcza ks. Wojciecha Wojtacha, gościła TV Trwam, która transmitowała Mszę św. w intencji misji w ramach Tygodnia Misyjnego „Pełni Ducha i posłani”. Była to też możliwość spotkania Rodzin Radia Maryja i środowisk misyjnych. Mszy przewodniczył metropolita białostocki ks. Abp Tadeusz Wojda, obecni byli księża odpowiedzialni za misje w naszej Ojczyźnie, m. in. Ojciec Kazimierz Szymczych, ojcowie Redemptoryści w osobie Ojca Tadeusza Rydzyka i Ojca Damiana, księża goście, siostry zakonne, parafianie, mieszkańcy Moniek i goście z różnych parafii diecezji i nie tylko. Mszę poprzedziła inscenizacja misyjna przedstawiona przez dzieci, przygotowane przez siostrę Monikę i rodziców.  Zdjęcia zamieścimy w najbliższym czasie na stronie facebookowej.

film z uroczystości: