Spotkanie dyrektorów wydziałów katechetycznych

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Spotkanie dyrektorów wydziałów katechetycznych

W dniach od 4 do 6 czerwca 2019 r. w Międzywodziu (Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska) odbyło się ogólnopolskie spotkanie dyrektorów wydziałów katechetycznych. Dyrektorzy wysłuchali m.in. referatów ks. dra Roberta Kaczmarka „Typy programów przygotowujących do bierzmowania” oraz ks. dra Kazimierza Półtoraka „Duszpasterstwo w czasach przemian. Młodzież. Sakrament bierzmowania”, a także komunikatów Komisji Wychowania Katolickiego KEP, Biura Programowania Katechezy i wydawnictw. Był czas na wspólną modlitwę, dyskusję, wymianę doświadczeń, rozmowy z przedstawicielami miejscowego Kuratorium Oświaty i zwiedzanie.