Śniadanie wielkanocne dla samotnych i ubogich

Informacja pobrana z parafiachk.bialystok.pl – Śniadanie wielkanocne dla samotnych i ubogich

Fundacja Rodziny Czarneckich zaprasza wszystkie osoby samotne i potrzebujące na kolejne spotkanie Wielkanocne.

W związku z wprowadzonym stanem epidemii zmieniona została forma pomocy i zamiast tradycyjnego śniadania przy stole wielkanocnym dla osób samotnych i potrzebujących, zostaną wydane pakiety żywnościowe z potrawami Wielkanocnymi.

Fundacja Rodziny Czarneckich jako organizator wydarzenia wraz z Zespołem Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia serdecznie zapraszają osoby samotne i potrzebujące po odbiór paczek Wielkanocnych.

Będzie je można otrzymać z zachowaniem zasad sanitarnych w Wielką Sobotę – 11 kwietnia 2020 roku, w godzinach 10:00-13:00 przy budynku Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku.