Różaniec do Granic – ważny komunikat

Informacja pobrana z sw.teresa.bialowieza.pl – Różaniec do Granic – ważny komunikat

Różaniec do Granic

Sobota, 7 października

WAŻNY KOMUNIKAT DLA PIELGRZYMÓW

Drodzy pielgrzymi indywidualni wybierający się do Białowieży samochodami osobowymi!

Ze względu na długi odcinek granicy na obszarze Puszczy Białowieskiej, parafia w Białowieży organizuje „Różaniec do Granic” wspólnie z sąsiednią parafią pw. św. Jana Chrzciciela w Narewce (ks. prob. Grzegorz Kułakowski).

Parafia w Narewce realizuje taki sam program wydarzenia w swoim kościele (10.30 – konferencja wprowadzająca, 11.00 – Msza święta, po niej Adoracja) i przygotowała dwa miejsca na modlitwę różańcową, pięknie położone w Puszczy Białowieskiej blisko granicy. Do obydwu miejsc jest dobry dojazd samochodami osobowymi.

BARDZO PROSIMY  pielgrzymów indywidualnych przybywających samochodami osobowymi, aby kierowali się od razu na nabożeństwo do kościoła w Narewce, a następnie wolontariusze poprowadzą pojazdy na miejsca modlitwy.

Adres:

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela