Rekolekcje „Zachwyć się swoim pięknem” oraz „Męskość w cenie”

Informacja pobrana z odnowa.bialystok.pl – Rekolekcje „Zachwyć się swoim pięknem” oraz „Męskość w cenie”

Kochani !

Przesyłamy Wam dwie jesienne propozycje spotkań, które być może zainteresują Was lub Waszych znajomych.  W tamtym roku cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i tym razem tak będzie, szczególnie że podejmiemy inne problemy, choć  w ramach tych samych tematów.

Z Bogiem

Asia i Norbert Dawidczykowie

1. Zapraszamy serdecznie wszystkie kobiety, te wchodzące dopiero w dorosłość, te w kwiecie wieku i te w pięknie jesieni, żyjące w pojedynkę i w małżeństwie, na  drugą edycję weekendu dla kobiet: „ Zachwyć się swoim pięknem”, podczas którego w Bożej obecności będziemy przyglądać się swojej kobiecości. W tym roku poruszymy następujące tematy:

-Co znaczy w ujęciu biblijnym być piękną kobietą?

-Jak w codzienności znaleźć czas dla siebie i nie wpaść  w skrajności?

-Czym jest duchowa płodność kobiety?

Przyjedź koniecznie, aby zachwycić się swoim pięknem!

Weekend poprowadzą Joanna  Dawidczyk oraz ks. dr hab. Przemysław Artemiuk

Termin: 8-10.11.2019 w domu rekolekcyjnym w Surażu koło Łap

Zapisy: J.N. Dawidczykowie: jnf@o2.pl , Tel. 606 779 588

Koszt: 160 zł

2.  Zapraszamy serdecznie wszystkich mężczyzn na niezwykle testosteronową  drugą edycję weekendu dla prawdziwych facetów: „Męskość w cenie”, podczas którego będziemy przyglądać się w Bożej obecności męskim zadaniom w dzisiejszym świecie. Tym razem poruszymy następujące tematy:

– Czy mężczyzna musi  być supermanem,herosem i znać się na wszystkim?

– Biblijni mężczyźni –ich wzloty i upadki.

– Ojcostwo duchowe i fizyczne największą męską karierą.

Przyjedź koniecznie, aby umocnić się w swej męskości!

Weekend poprowadzą Norbert Dawidczyk i ks. dr hab. Przemysław Artemiuk

Termin: 22-24.11.2019 w domu rekolekcyjnym w Surażu koło Łap