Rekolekcje ignacjańskie w Białymstoku

Informacja pobrana z parafiachk.bialystok.pl – Rekolekcje ignacjańskie w Białymstoku

Ojcowie Jezuici i Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zapraszają na rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym pod hasłem „Trwaj we Mnie”. Rekolekcje potrwają od 10 marca do 6 kwietnia br. Spotkania wspólne będą się odbywały w niedzielę o godz. 14.30 w Oratorium św. Jerzego przy kościele św. Wojciecha w Białymstoku, ul. Warszawska 46a.
Na rekolekcje składają się niedzielne spotkanie wspólne oraz osobista, codzienna medytacja nad fragmentem Pisma św. w wybranym przez rekolektanta miejscu, np. własnym domu. Uczestnicy rekolekcji mają możliwość korzystania z rozmów z kierownikiem duchowym w czasie ich trwania. Zapisy i informacje na stronie internetowej www.wzchbialystok.pl, na ulotkach i plakatach.