Powołanie. Duchowe DNA

Informacja pobrana z chcejezusa – Powołanie. Duchowe DNA

Pierwszy spektakl muzyczny w repertuarze Teatru Ewangelizacyjnego. Spektakl został stworzony przez Teatr Ewangelizacyjny. Przedstawienie „POWOŁANIE. Duchowe DNA.” dotyka tematu szukania swojej drogi życiowej i tożsamości. Opowiada historię czterech młodych osób, szukających odpowiedzi na egzystencjalne pytania i stających przed trudnymi wyborami. Przedstawienie ma charakter ewangelizacyjny i jego zadaniem jest pomóc widzowi doświadczyć, że on także jest powołanym przez Boga. Spektakl zawiera w sobie elementy śpiewu i tańca. Do produkcji zaangażowało się około 30 młodych osób, które poprzez grę, śpiew i taniec, chcą świadczyć, że swoją tożsamość w pełni możemy odnaleźć jedynie w Bogu. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków z budżetu Urzędu Miasta Białystok – Wschodzący Białystok.

scenariusz i reżyseria: Monika Znajda

choreografia: Eliza Dąbrowska

scenografia: Karolina Wasilewska

światła: Cezary Wojszel i Marcin Urbanowski