Poświęcenie Groty św. Michała Archanioła 29.09.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Poświęcenie Groty św. Michała Archanioła 29.09.2020 r.

We czwartek 29 września 2020 r., podczas wieczornej Mszy św., w naszej parafii miało miejsce poświęcenie Groty poświęconej św. Michałowi Archaniołowi. Podczas kazania ks. proboszcz Grzegorz Kłoczko przybliżył nam istotę i funkcję jakie przynależą poszczególnym Archaniołom (Michałowi, Rafałowi i Gabrielowi), oraz jak pomocni i nieodzowni są oni w naszym codziennym życiu.

Po zakończonej Eucharystii udaliśmy się procesyjnie, na tył naszego kościoła (gdzie umiejscowiona jest Grota). Ksiądz Łukasz Żuk, dyrektor DKE w Białymstoku dokonał poświęcenia Groty, po czym odmówiliśmy litanię do św. Michała Archanioła, oraz egzorcyzm prywatny za wstawiennictwem Archanioła.

Na koniec ks. Adam Anuszkiewicz, egzorcysta, podczas konferencji przedstawił współczesne zagrożenia duchowe, oraz sposoby jak ich unikać. Ponadto przewodniczył modlitwie uwolnienia, która zakończyła uroczystości.

[See image gallery at wszystkichswietych.archibial.pl]

Artykuł Poświęcenie Groty św. Michała Archanioła 29.09.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.