Pielgrzymka do Włoch 25.04-03.05.2020

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – Pielgrzymka do Włoch 25.04-03.05.2020

MADONNA DELLA CORONA-MONTICHIARI( WŁOSKIE LOURDES) -RZYM–NEAPOL ( KS. DOLINDO)-SAN GIOVANNI ROTONDO MONTE SAINT ANGELO-MANOPPELLO

Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Włoch. Bardzo urozmaicony program nastawiony na bardziej duchowy charakter wyjazdu, wiele atrakcji i świętych miejsc do odwiedzenia. Zapisy w kancelarii, zakrystii, bądź bezpośrednio w Biurze Pielgrzymkowym PAX Białystok. Zdradzę tylko, iż z naszej parafii wybiera się aż dwóch duszpasterzy, więc chyba warto :). To jednak nie koniec atrakcji, gdyż w drodze powrotnej będziemy mieć jednego pielgrzyma więcej, ale o kogo chodzi to już jedna, wielka tajemnica :).

PROGRAM PIELGRZYMKI:
1. DZIEŃ. Zbiórka uczestników i wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Nocleg w Tarvisio w pobliżu granicy z Włochami.
2. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do Padwy. Msza w Bazylice Św. Antoniego. Zwiedzanie. Przejazd do Spiazzi do Sanktuarium Madonna della Corona. Obiadokolacja i nocleg w Spiazzi
3. DZIEŃ. Śniadanie. Następnie przejazd do MONTICHIARI, miejsca objawień Matki Boskiej Pierinie Gill z 8 grudnia, które zapoczątkowały modlitwę w południe- w Godzinie Łaski. Po południu Sirmione- rejs dookoła miasteczka z widokiem na zamek Scaligero, domu Marii Callas i ruiny posiadłości rzymskiej. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Montichiari.
4. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd w okolice Rzymu. Po drodze zwiedzanie Orvieto. Obiadokolacja i nocleg.
5. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Udział w Audiencji Papieża Franciszka .Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem m.in. Bazylika Św. Piotra, czas na modlitwę przy grobie Jana Pawła II , Rzym Starożytny. Obiadokolacja i nocleg.
6. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd do Neapolu. Neapol. Zwiedzanie. Nawiedzenie grobu Ks. Dolindo. Obiadokolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo.
7. DZIEŃ. Śniadanie. Całodniowy pobyt w San Giovanni Rotondo. Rano Msza Św. w Kościele Antycznym- ulubionym kościółki Św. Ojca Pio. oraz wizyta w MONTE SANT’ANGELO, sanktuarium wykutym w skale, własnoręcznie poświęconym przez Św. Michała Archanioła, który objawił się w tym miejscu trzykrotnie. Obiadokolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo
8. DZIEŃ. Śniadanie. Przejazd w okolice Tarvisio. Po drodze zwiedzanie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Lanciano , nocleg.
9. DZIEŃ. Śniadanie , wyjazd do Polski. Powrót do domu w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom

Cena 2250 zł obejmuje:
– transport autokarem ( dvd, klimatyzacja ,wc)
-8 noclegów we w hotelach**/***
-8 śniadań i 7 obiadokolacji
-Ubezpieczenie NNW, KL( nie obejmuje chorób przewlekłych)
-opiekę pilota.

Na bilety wstępu, przewodników lokalnych, parkingi, nagłośnienie, opłaty drogowe i inne wydatki programowe należy przeznaczyć – 110 Euro płatne pilotowi w autokarze

Artykuł Pielgrzymka do Włoch 25.04-03.05.2020 pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.