Oto jest dzień!

Informacja pobrana z chcejezusa – Oto jest dzień!

Kolejny intensywny rok ewangelizacji przed nami. Rozpoczęliśmy go Mszą Świętą celebrowaną przez kapłanów związanych z BSNE. Homilię wygłosił neoprezbiter, ks. Łukasz Ruminowicz, który przypomniał, że w swoim życiu mamy znaleźć czas zarówno na głoszenie Słowa, jak i na pustynię, czyli ciche i intymne spotkanie z Mistrzem, Jezusem Chrystusem. Świadectwem podzielił się ks. Mateusz Bajena, który mówił o uzdrawiającej mocy Boga. Przed końcowym błogosławieństwem dyrektor Centrum Pastoralno – Katechetycznego, ks. Leszek Żakoniuk, przekazał klucze do biura naszemu dyrektorowi, ks. Kamilowi Dąbrowskiemu. Tym samym oficjalnie wkroczyliśmy do naszej siedziby przy ul. Warszawskiej. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce pełne Bożej łaski.