Ogłoszenia – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 2020-05-31

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 2020-05-31

• 1 czerwca – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  • 3 czerwca – Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  • 4 czerwca – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to również pierwszy czwartek miesiąca
  • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  • W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00. Wieczorem Litania Loretańska zostanie odmówiona wspólnie przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 18.00.
  • Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  • Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary na trwające aktualnie inwestycje budowlane.