Ogłoszenia – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 2017-06-04

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 2017-06-04

• 5 czerwca Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  • W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie młodzieży gimnazjalnej klas I i II.
  • Przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na rzecz prowadzonego przez Caritas Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień „Metanoia”. Zbiórka organizowana jest w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Kilometry Dobra”.
  • Przed kaplicą można nabyć nowy numer pisma naszej Archidiecezji „Drogi Miłosierdzia”.