Ogłoszenia – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2022-05-29

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2022-05-29

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
  • 30 maja – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Białymstoku
  • 31 maja – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  • 1 czerwca – Wspomnienie św. Justyna, męczennika
  • 3 czerwca – Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników
  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00 oraz o godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.
  5. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.