Ogłoszenia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 2017-1-1

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 2017-1-1

• W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy o godz. 18.00 Godzina Święta.
  • 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek mszy św. tak, jak w niedziele. Taca przeznaczona na misje. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy o godz. 9.00.
  • W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po mszach o godz. 7.00 i 18.00.
  • W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pana Jezusa i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
  • W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie młodzieży gimnazjalnej klas I, II i III przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
  • Przed kaplicą można nabyć nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia”.
  • Porządek kolędy – Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00, w sobotę od godz. 13.00. W styczniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać przed lub po mszach św. W sytuacjach pilnych można dzwonić pod numer telefonu wywieszony na drzwiach kancelarii.