Ogłoszenia Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 2016-12-25

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 2016-12-25

• Dzisiaj jeszcze msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie będzie mszy o godz. 18.00.
  • 26 grudnia Święto św. Szczepana, pierwszego Męczennika. Porządek mszy tak jak w niedziele. Taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Pastoralno Katechetyczne w Białymstoku.
  • 27 grudnia Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Msze o godz. 7.00 i 18.00. Po mszach błogosławieństwo wina ku czci św. Jana.
  • 28 grudnia Święto św. Młodzianków, Męczenników.
  • 30 grudnia Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  • W przyszłą niedzielę, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
  • Wizyta duszpasterska rozpocznie się 2 stycznia. Porządek kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń przed kaplicą oraz na stronie internetowej naszej parafii.