Ogłoszenia – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 2017-06-11

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 2017-06-11

1. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Główna msza św. zostanie odprawiona w parafii Przemienienia Pańskiego o godz. 10.00. Po mszy św. procesja eucharystyczna do naszej kaplicy. Zachęcamy do licznego udziału w tej mszy i procesji. Procesja przejdzie ulicami: Polową, Ks. Stefana Girstuna. Francuską i Nowosielską. W naszej kaplicy w tym dniu będzie tylko jedna msza św. o godz. 7.00.

2. W ciągu oktawy Bożego Ciała w dni powszednie po wieczornej mszy św. Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesja eucharystyczna. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe i procesja po mszy o godz. 9.00.

1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła i plebanii.