OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.

XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.

W   następną niedzielę, 26 lipca,  po każdej Mszy św. będziemy święcić wszystkie pojazdy mechaniczne, aby za wstawiennictwem św. Krzysztofa, Patrona kierowców, wypraszać szczególne łaski i bezpieczną jazdę.

W tygodniu wspominamy:

22 lipca – wspomnienie św. Marii Magdaleny . Jak co miesiąc   zapraszamy również na Mszę św. o godz.18.00 i modlitwy  za wstawiennictwem św. Rity

23 lipca – wspomnienie św. Brygidy zakonnicy

24 lipca – wspomnienie św. Kingi, Dziewicy.

25 lipca – święto św. Jakuba, Apostoła.

25 lipca – wspomnienie św. Krzysztofa – Dzień kierowcy.

W dn. 1-3 sierpnia zapraszamy na „Rekolekcje w Kajaku” – spływ Czarną Hańcza od klasztoru w Wigrach do Mikaszówki. Koszt 100 zł., wyżywienie i dojazd własny. Noclegi w namiotach. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

We środę zapraszamy na rodzinne wyjście do Strefy Wysokich Lotów.  Spotkanie na miejscu, ul. Andersa 42 o godz. 14, koszt 30 zł / 2 godz. należy wziąć skarpetki antypoślizgowe.

Artykuł OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.