Ogłoszenia – Niedziela Najświętszej Trójcy – 2019-06-16

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Niedziela Najświętszej Trójcy – 2019-06-16

1. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Główna Msza św. zostanie odprawiona w parafii Przemienienia Pańskiego o godz. 10.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna do naszej parafii. Zachęcamy do licznego udziału w tej Mszy i w procesji. Procesja przejdzie ulicami: Polową, Ks. Stefana Girstuna, Francuską i Nowosielską. W naszej kaplicy w tym dniu będzie tylko jedna Msza św. o godz. 7.00.
  2. W ciągu oktawy Bożego Ciała w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesja eucharystyczna. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe i procesja po Mszy o godz. 9.00.
  3. Nowenna
    do św. Rafała Kalinowskiego zostanie odprawiona w środę 19
    czerwca
    godz. 17.45. O godz. 18.00 Msza św. składkowa w intencjach
    przedstawionych w nowennie.
  4. Msza św. na
    zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona we wtorek, 18
    czerwca o godz. 18.00.
  5. Dzisiaj przed
    kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet
    Lubelski i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.