Informacja pobrana z bialystok.tradycjakatolicka.pl – Ogłoszenia na XXV Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego (VI pozostała po Objawieniu)

15 listopada 2015 r.

1. Służba Boża w tym tygodniu:
Poniedziałek – Sobota – Msza Święta godz.: 7:00, 18:00.

2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą z asystą do starej fary na godz.: 13:30, której oprawa muzyczna będzie pochodzić z czasów Izabeli Branickiej.

3. Lekcje z języka łacińskiego:
Poniedziałek – godz.: 17:00 dla wszystkich
Piątek – godz.: 17:00 grupa początkująca; godz.: 19:15 grupa zaawansowana.

4. Zapraszamy na spotkanie z ks. Jackiem Bałembą w Łomży – więcej szczegołów na plakacie.

5. Dodatkowe spotkanie kandydatów do Bierzmowania nieobecnych na poprzednim, z powodu podania błędnego terminu w czwartek 19 listopada o godz.: 19:00.

6. Zajęcia z fechtunku szablą we czwartek o godz.: 19:00.

7. W sobotę o godz.: 8:30 katechizm dla dzieci.

8. Ostatnia chwila na zapisy na X Ogólnopolską Pielgrzymka Wiernych Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę. Łączny koszt pielgrzymki (transport+koszty organizacyjne) wynosi 150 zł. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii. Informacje bliższe u Pana Karola Komendy. Wyjazd w piątek o godz.: 5:00 rano spod kaplicy.

9. Zapraszamy do kin TON na film pt.: Zakazany Bóg. Film opowiada historię męczenników hiszpańskich z czasów wojny domowej. Projekcja: w niedzielę 22 listopada o godz.: 12.00 i 15.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia księgarni św. Kazimierza (budynek kina TON) oraz przed rozpoczęciem projekcji.

10. Kolejne spotkanie z dr Krajskim w ramach kursu etykiety odbędzie się 28 listopada o godz.: 11.00.

11. Zachęcam do kupienia książki Bruce Marshall’a pt.: Piękna oblubienica, której osnową jest wojna domowa Hiszpanii. Książka do tej pory nie była publikowana w j. polskim.

Plakat20151118 Bałemba