Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu

Informacja pobrana z bialystok.tradycjakatolicka.pl – Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu

I_Nd_Adwentu

Będą znaki na słońcu i księżycu i gwiazdach, a na ziemi ucisk narodów
wśród zamieszania,
szumu morskiego i nawałności. Łk 21,25

29 listopada 2015 r.

1. Służba Boża w tym tygodniu:
Poniedziałek – Sobota – Msza Święta godz.: 6:30, 18:00.
Niedziela – Msza Święta godz.: 8:00, 10:30 (suma).

2. Roraty ku czci NMP podczas Adwentu będą codziennie o godz.: 6:30 oprócz Suchych Dni. Wieczorna msza święta „z dnia” o godz. 18:00 bez zmian.

3. Od dziś rozpoczynamy Nowennę ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. Będzie ona codziennie po mszach świętych przez 9 dni.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek comiesięczna Adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej do północy.

5. Lekcje z języka łacińskiego:
Piątek – godz.: 17:00 – grupa początkująca i zaawansowana (w tym tygodniu zajęcia wspólne).

6. Spotkanie Róż różańcowych kobiet wyjątkowo (z racji rekolekcji) w I piątek miesiąca po wieczornym nabożeństwie.

7. W tym tygodniu będą Rekolekcje Adwentowe W duchowej szkole św. Ignacego, które poprowadzi ks. Bartłomiej Hućko SJ. Rekolekcje odbędą się one w następującym porządku:
– piątek (4 grudnia) o godz.: 19:00: spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania w sali św. Bernarda.
sobota (5 grudnia) o godz.: 19:00 w auliWprowadzenie do duchowości ignacjańskiej
niedziela (6 grudnia) o godz.: 9:30 w kaplicyRozmyślanie w duchu ignacjańskim
poniedziałek (7 grudnia) o godz.: 19:00 w auliDuchowość ignacjańska na co dzień

8. Poszukiwana jest uczciwa i solidna studentka studiów zaocznych do pracy od godz.: 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku (hurtownia farmaceutyczna). Kontakt: ewyszynska@farmacol.com.pl

9. Poszukiwany współlokator do mieszkania trzypokojowego przy ul. Magnoliowej. Informacje pod nr tel.: 516-233-870.

Rek_adw_2015