Ogłoszenia – I Niedziela Adwentu – 2020-11-29

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – I Niedziela Adwentu – 2020-11-29

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
    • 30 listopada – Święto św. Andrzeja Apostoła
    • 2 grudnia – Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Godziny Świętej.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Msze św. roratnie będą odprawiane w soboty i niedziele o godz. 7.00 oraz w środy o godz. 18.00.
  5. Opłatki będą rozprowadzane od 3 niedzieli Adwentu. Jeżeli są komuś potrzebne już teraz, prosimy przyjść do zakrystii.
  6. Decyzja Księdza Arcybiskupa Metropolity w sprawie najbliższej wizyty duszpasterskiej czyli kolędy w parafiach Archidiecezji Białostockiej (czy się odbędzie i jeśli tak, to w jaki sposób) zostanie podana w terminie do połowy grudnia 2020 roku.
  7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na wschodzie.