OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA (4.02.2018r.)

Informacja pobrana z florianbialystok.blogspot.com – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA (4.02.2018r.)

V NIEDZIELA ZWYKŁA

(4.02.2018r.)

1.     Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

2.     Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary do puszek dla ubogich rodzin z naszej parafii. W styczniu zebrano 681 zł.

3.     Jutro, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją, po każdej Mszy Świętej, pobłogosławimy chleb.

4.     Od poniedziałku, w dni powszednie będą odprawiane Msze Święte o godz. 17. Kancelaria parafialna będzie czynna również popołudniu od godz. 15.30 do 16.30.

5.     W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego.

6.     We Mszy Świętej o godz. 12.00 będą uczestniczyli kandydaci do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

7.     W zakrystii można nabyć lutowy numer „Drogi Miłosierdzia”.

8.     W naszej parafii zakończyliśmy Kolędę. Składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie księży oraz za ofiary złożone na budowę Kościoła i księdzu po kolędzie.