Ogłoszenia Duszpasterskie 20170604

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170604

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie liturgicznego okresu wielkanocnego. Dzisiaj za odmówienie lud odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź, możemy otrzymać odpust zupełny.

Jutro, w poniedziałek (5.06) Święto NMP Matki Kościoła. U nas Msze św. o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Zapraszamy do udziału. Kancelaria nieczynna.

We czwartek (8.06) Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Wspomnienie bł. Bogumiła, Biskupa (10.06).

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec dla KŻR i wszystkich chętnych.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 17.00 katecheza chrzcielna. Przeprowadzi ją Ks. Michał.

Trwa kurs przedmałżeński. Dzisiaj w dolnym kościele Pani mgr Małgorzata Piotrowska, instruktor uzależnień, będzie mówić na temat: Profilaktyka uzależnień. W następną niedzielę kończymy kurs przedmałżeński dniem skupienia. Ks. Adam wygłosi o godz. 17.00 konferencję i następnie będzie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w kościele lub do odmawiania Litanii do Serca Pana Jezusa w gronie rodziny, jeżeli nie możemy być w świątyni.

W najbliższą sobotę (10.06) w archikatedrze białostockiej o godz. 11.00 święcenia biskupie Abp. Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego.

W niedzielę (11.06) Abp Edward Ozorowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania podczas Mszy św. o godz. 12.30. Spowiedź młodzieży przed bierzmowaniem w piątek (9.06) o godz. 16.30. Próby młodzieży przed bierzmowaniem w naszym kościele w poniedziałek, środę, czwartek i piątek (5,7- 9.06) zawsze po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.

Dzisiaj o godz. 15.00 ognisko przy naszym kościele dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców organizowane przez Ks. Adama i Panie Katechetki.

W niedzielę (18.06) zakończenie roku formacyjnego przed bierzmowaniem. Po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie uczniów klas 11II gimnazjum wraz z rodzicami.

Jest czerwcowe archidiecezjalne czasopismo: Drogi Miłosierdzia, w nim ciekawe artykuły. Zachęcam do lektury.

W następna niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczmy na naszą plebanię.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)