Ogłoszenia Duszpasterskie 20151225

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20151225

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Życzenia świąteczne. Boże Narodzenie mówi nam, że Bóg jest po stronie człowieka. Dlatego przyjął ludzką naturę i narodził się w Betlejem, abyśmy mogli być bliżej Niego. Życzymy, aby świętowanie przyjścia na świat Jezusa Chrystusa umacniało naszą wiarę w bezgraniczną Bożą miłość, pomagało patrzeć z nadzieją w przyszłość i pokochać każdego. Życzymy też Bożego pokoju i dobrego zdrowia. W Jubileuszowym Roku Miłosierdzia bądźmy dla siebie miłosierni każdego dnia.

Dzisiaj w naszym kościele porządek Mszy św. niedzielny. Uroczystość Narodzenia Pańskiego obchodzi się przez osiem dni (oktawa). Nie ma postu.

Jutro (26.12) święto św. Szczepana, Diakona i Męczennika. U nas porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary na tacę na KUL.

W najbliższą niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i świętego Józefa

Dziękuję Księdzu Michałowi, Panom: Bogdanowi i Darkowi oraz młodzieży z KSM i ministrantom za ubranie żłóbka i choinek.

Jestem wdzięczny naszym parafianom oraz dzieciom i młodzieży z naszej szkoły (270 kg słodyczy i produktów żywnościowych) za, ofiarowane słodycze i produkty żywnościowe. Przygotowano 40 potrójnych paczek (po trzy duże reklamówki).

Kolęda w naszej parafii od poniedziałku 28 grudnia. Porządek kolędy na stronie internetowej parafii.

Zachęcamy do przyjęcia pod swój dach młodzieży z za granicy, która w naszej Archidiecezji rozpocznie Światowe Dni Młodzieży w dniach 20 – 25 lipca 2016 r. Bliższe informacje i zgłoszenia u Ks. Michała – do 27 grudnia 2015 r.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)