Ogłoszenia Duszpasterskie 20151122

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20151122

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 34 niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiaj za pobożne odmówienie modlitwy: „Aktu Poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa , można otrzymać odpust zupełny

Wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac, Kapłana i Towarzyszy, Męczenników Wietnamskich (24.11).

Od następnej niedzieli (29.11) początek Adwentu.

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy Eskulap w Białymstoku zaprasza do końca listopada mieszkańców Białegostoku, po skończonych 60 latach życia, na bezpłatne szczepienie grypy. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

Mamy jeszcze kalendarze seminaryjne. Weźmy je za darmo. Są jeszcze jubileuszowe kalendarze naszej parafii.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do sanktuariów Portugalii i Hiszpanii (6- 13.07.2016). Koszt-3200 zł.

Otrzymaliśmy z Caritas 40 małych świec (cena: 6 zł) i 72 duże świece (cena: 11 zł). Zapalimy je na stole wigilijnym, a także nabywając je pomożemy ubogim. Stare świece zapalmy na grobach naszych bliskich na cmentarzu lub w mieszkaniu w ich intencji.

Dziękuję za ofiary na tacę na naszą plebanię w ubiegłą niedzielę, za ofiary składane w kancelarii, zakrystii i na konto parafii, za wszelką życzliwość i pomoc.

Jestem także wdzięczny za dzisiejsze ofiary na tacę na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w roku 2016.

Dziękuję KŻR za ofiarowane piękne obrusy ołtarzowe, z których będziemy korzystali w okresie Adwentu i Wielkiego Postu.

Zapraszamy do udziału w Nowej Róży pw. Św.Jana Pawła II (20 osób) chcących ofiarować jeden dziesiątek Różańca dziennie.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)