Ogłoszenia 9 maja 6 Niedziela Wielkanocna

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 9 maja 6 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj Koła Gospodyń Wiejskich rozprowadzają słodkości z przeznaczeniem na pomoc w rehabilitacji młodej parafiance z Kozińc.

Dzisiaj Święto Strażaków. Msza św. z biskupem o godz. 13:00. Zostaną poświecone: figura, obraz i stuła ze św. Florianem.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Kozińcach od poniedziałku do soboty o 17:45 a w niedziele i święta. W poniedziałek o 19:00 modlimy się wspólnie w Obrubnikach, we środę w Kulikówce a we czwartek w Szaciłach.

3. We środę dodatkowa Msza o 17:00 i adoracja.

4. Spowiedź dzieci przed I komunia w piątek o 17:00. Komunia w sobotę o 10:30.

5. Dziękuję grupie, która przygotowała ziemię pod nasadzenia. Dalsza część prac we środę o 15:00. Zapraszamy do pomocy.

6. Dziękuje za ofiary na remont kościoła m.in. rodzina z Zalesia ofiarowała 1 tys. zł.

7. Dziękuje za Wasze gorące serca: na operacje Oli zebrano 3,5 tys. zł. Podziękowania za dary przesyłają również Polacy z Wileńszczyzny. W najbliższym czasie planujemy dalszą pomoc.

Niech Chrystus obdarza potrzebnymi łaskami i błogosławi!