Ogłoszenia 8 sierpnia 19 Niedziela zwykła.

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 8 sierpnia 19 Niedziela zwykła.

1,Dzisiaj zbiórka na pomoc Polakom na Kresach. Pod koniec sierpnia planujemy kolejny wyjazd z darami żywnościowymi i ubraniami.

2. Dzisiaj zapraszamy na rekonstrukcję historyczną. Początek o godz. 18:00 przy drodze za kościołem.

3. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 17:00

4. W tygodniu wspomnienie św. Wawrzyńca i św. Maksymiliana Marii Kolbe.

5. Od 13 do 15 sierpnia w naszej parafii rekolekcje trzeźwościowe. Prowadzi o. Mariusz z Zakroczymia. Zapraszamy

6. W piątek o 6:00 wyruszy pielgrzymka do Lichenia, Kalisza i Torunia.

7. Sa jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie.

8. Zapraszamy na kurs komputerowy dla dorosłych. Dzięki p. Sebastianowi Łukaszewiczowi 12 osób bezpłatnie będzie mogło w parafii doskonalić swoje umiejętności.

9. Kończy się projekt dokumentujący krzyże w parafii. Udało się odnowić krzyż w Zalesiu, mamy nadzieję, że przybędą kolejne.

10. Dzisiaj festyn charytatywny w Dobrzyniewie przy szkole. Zapraszamy.

11. Bóg zapłać naszym parafiankom z Kozińc za wystrój kwiatowy. Dziękujemy tez za kwiaty od rodziny z Szacił.

12. Za tydzień uroczystość Wniebowzięcia. Tradycyjnie błogosławimy tegoroczne plony.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi