Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocna – 2020-05-17

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocna – 2020-05-17

1. W środę, 20 maja o godz. 17.45 nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza św. w intencjach przestawionych w nowennie.
  2. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Rozpoczęły się zaplanowane na ten rok prace budowlane. Są wykonywane daszki nad wejściem do kościoła i elewacja plebanii. Na cmentarzu trwa renowacja zabytkowego grobu Ks. Pawła Grzybowskiego. Niedługo ruszy krycie blachą dachu kościoła. Koszt tych wszystkich inwestycji wynosi ponad 300 tysięcy złotych. W chwili obecnej brakuje ok. 100 tysięcy. Zwracam się do wszystkich Parafian z prośbą o wsparcie finansowe. Przez najbliższe 3 miesiące tace będą przeznaczone na budowę. Za wszelkie ofiary, wpłaty składane osobiście i przelewy na konto parafialne serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.