Ogłoszenia 6 czerwca 10 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 6 czerwca 10 Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na procesję w Oktawie Bożego Ciała na Mszy o godz. 18:00. Zakończenie we czwartek. Tego dnia błogosławieństwo dzieci i ziół.
  2. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy uczestniczą każdego dnia w procesji.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje post.
  4. W sobotę święto Niepokalanego Serca Maryi.
  5. Pielgrzymka do Świętej Lipki 19 czerwca a 3 lipca do sanktuarium w Oborach.
  6. Zapraszamy dzieci i młodzież do wypoczynku wakacyjnego. Od 10 do 16 lipca Parafiada w Warszawie. Udział w zawodach sportowych i zwiedzanie stolicy. Koszt 530 zł. Obóz nad jez. Rajgrodzkim  koniec lipca.5 dni. Koszt 500 zł, wycieczki do Augustowa i Ełku.
  7. Parafia złożyła projekt, który zakłada ocalenie pamięci o krzyżach, które często są w złym stanie. Mamy nadzieję, że uda się wspólnymi siłami kilka z nich odnowić.
  8. Dziękuję serdecznie p. Piotrowi i Szczepanowi z Zalesia za prace tynkarskie w zakrystii a naszym parafiankom za pomoc w układaniu kwiatów.