Ogłoszenia 5 września 23 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 5 września 23 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj wspieramy dalsze remonty. Można nabyć parafialny kubek. Cena minimalna – 5 zł i zapach samochodowy ze św. Krzysztofem – cena minimalna 2 zł.
  2. Dzisiaj Msza dożynkowa z procesją o godz. 10:30.
  3. Dzisiaj ostateczny termin oddawania ankiet na kurs komputerowy dla dorosłych.
  4. Dzisiaj o 18:00 w świetlicy w Kozińcach zebranie rady parafialnej. Zapraszamy też osoby, które maja swoje pomysły na dalsze działania remontowe i duszpasterskie.
  5. Niestety Kodeń znalazł się w strefie przygranicznej. Dlatego 11 września wyjeżdżamy do Warszawy i Nepokalanowa, skąd odbierzemy relikwie św. Maksymiliana Kolbe. Wyjazd o 8:30. Są jeszcze miejsca.
  6. 12 września rocznica I komunii św. na Mszy o 10:30. Zabieramy ze sobą świece. O 13:00 wyjazd pielgrzymkowy dzieci i rodziców do Kopiska na wspólne ognisko.
  7. Intencje na przyszły rok zapisujemy od 6 września.
  8. Bóg zapłać wszystkim za pomoc. za ciasta dla pielgrzymów i na dożynki, za piękny wystrój, za wczorajszy tak liczny udział w pielgrzymce do Krypna, za liczny udział we Mszy na rozpoczęcie roku szkolnego rodzicom i dzieciom.
  9. Dziękujemy za pomoc w budowie wiaty rodzinie Tyborowskich z Szacił  Trykozko z Zalesia.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi