Ogłoszenia 5 lutego 5 Niedziela Zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 5 lutego 5 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj składamy ofiary do puszek na pomoc Polakom i kolejny wyjazd na Wileńszczyznę.

2. Dzisiaj po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w świetlicy w Kozińcach. Zakończenie o 14:30.

3. W tym tygodniu ostatnie odwiedziny duszpasterskie a podsumowanie kolędy za tydzień.

4. Z piątku na sobotę parafia organizuje w Chrabołach szkolenie survivalowe dla młodzieży. Koszt 20 zł. Zapisy do wtorku.

5. W najbliższą sobotę Dzień Chorych. O 8:00 i 18:00 nabożeństwa połączone z udzielaniem sakramentu chorych.

6. W wypoczynku zimowym organizowanym przez parafię wzięło udział 20 dzieci i młodzieży. Dziękuję rodzicom za pomoc.

7. Dziękuję też za pomoc przy rozbieraniu choinek parafianom i młodzieży harcerskiej.

8. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Obrubnik.

9. Wszystkim Agatom, Dorotom i Ryszardom życzymy wielu łask.

Na kolejny tydzień niech Bóg nam błogosławi!