Ogłoszenia – 34 Niedziela Zwykła – 2018-11-25

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 34 Niedziela Zwykła – 2018-11-25

1. 30 listopada Święto św. Andrzeja Apostoła.

2. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 7.00. Natomiast o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

1. Na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy także wszystkich lektorów.

1. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy do wspólnej modlitwy w wigilię I niedzieli Adwentu. Spotkaniem modlitewnym pragniemy rozpocząć przeżywanie tego okresu liturgicznego.