Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 2020-11-08

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 2020-11-08

1. Zgodnie z aktualnymi zaleceniami władz państwowych w naszej kaplicy mogą przebywać 24 osoby.
  2. Od dzisiaj niedzielne Msze św. będą transmitowane na stronie internetowej naszej parafii.
  3. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
    • 8 listopada – Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej
    • 10 listopada – Wspomnienie św. Leona Wielkiego
    • 11 listopada – Wspomnienie św. Marcina z Tours. W tym dniu obchodzimy Święto Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny
    • 12 listopada – Wspomnienie św. Jozafata
    • 13 listopada – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski
  4. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła.
  5. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.
  6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto na potrzeby parafii.