Ogłoszenia – 31 Niedziela Zwykła – 2020-11-01

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 31 Niedziela Zwykła – 2020-11-01

1. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 12.30.
  2. Z powodu zakazu wstępu na cmentarze zmuszeni jesteśmy odwołać procesję, która miała się odbyć dzisiaj o godz. 12.00. Wszystkie wypominki przygotowane na procesję zostaną odczytane 2 listopada w kaplicy o godz. 6.30.
  3. 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. składkowe za naszych zmarłych o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Wypominki pół godziny przed każdą Mszą.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Godziny Świętej.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszach św. godz. 7.00 i 18.00.
  6. W związku z trwającą pandemią spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania w kościele i do I Komunii świętej są zawieszone do odwołania.
  7. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.