Ogłoszenia 31 Niedziela zwykła – 2016-10-30

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia 31 Niedziela zwykła – 2016-10-30

* Przyjmujemy jeszcze Wypominki za zmarłych.

* We wtorek – 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 18:00. O godz. 12:00 procesja na cmentarzu. Podczas procesji Wypominki za zmarłych.
W tym dniu na cmentarzu odbędzie się kwesta na renowację pomnika ks. Grzybowskiego. Bardzo prosimy o pomoc w przeprowadzeniu kwesty.

* We środę – 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 7:00, 16:30, 18:00. Na pół godziny przed każdą Mszą św. Wypominki za zmarłych.

* W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

* Informujemy, że jest już nowa strona internetowa naszej parafii. Adres strony: rkalinowski.pl. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony internetowej oraz parafialnego facebooka.